پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبرف مسیر ارتباطی 25 روستای اطراف تفتان را مسدود کرد

تاریخ انتشار: 1398/10/21

مدیر کل راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از مسدود شدن راه ارتباطی 25 روستای منطقه کوهستانی تفتان خاش به دلیل بارش سنگین برف خبر داد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان، ایوب کرد اظهار داشت: راه ارتباطی این تعداد روستا صبح امروز مورخ 21 دی ماه به صورت مقطعی و به دلیل بارش برف شدید مسدود شده و راهداران با بسیج تمامی امکانات و ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین، در حال تلاش برای بازگشایی راه دسترسی این روستاها و کمک به ساکنین آنها هستند.
وی افزود: این اداره کل به منظور خدمات رسانی مطلوب به هموطنان گرامی در طرح زمستانه سال جاری 400 تن شن و ماسه را تهیه و در جاده های نیمه شمالی استان توزیع کرده است.
مدیر کل راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان  خاطر نشان کرد: توصیه می شود هم استانی های عزیزی که در مناطق روستایی اطراف تفتان زندگی می کنند، با حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، از تردد در مسیر های روستایی کوهستانی به طور جدی اجتناب نمایند و در صورت بروز هرگونه حادثه جاده ای، مراتب را سریعاً به شماره های 141  و 3141 اطلاع دهند تا راهداران در کمترین زمان ممکن در محل حادثه حضور یابند.مشخصات:
نظرات: *