پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیتسلیت مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان به مناسبت ضایعه درگذشت نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی

تاریخ انتشار: 1398/10/16

در پی سانحه رانندگی در محور زاهدان – خاش بعد از سه راهی کورین و در محدوده باگو، دکتر محمد نعیم امینی فرد نماینده مردم شریف ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی به لقاء الله پیوست.
ایوب کرد، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان ضمن ابراز تاسف از درگذشت ایشان و همچنین ابراز همدردی با خانواده محترم و مردم شریف حوزه انتخابیه، گفت: به محض اطلاع از وقوع تصادف، نیروهای راهداری به محل سانحه اعزام و نسبت به پاکسازی و ایمن سازی جاده اقدام نمودند.
وی اعلام هرگونه اطلاعات بیشتر را منوط به بررسی های بیشتر عنوان کرد و گفت: بر اساس بررسی های اولیه، تصادف ناشی از برخورد خودروی حامل ایشان با یک خودروی حامل سوخت غیر مجاز بوده است که متاسفانه در این ضایعه دردناک سه نفر جان خود را از دست داده اند.
لازم به ذکر است حادثه مذکور حدود ساعت 12 و 30 دقیقه ظهر روز یکشنبه مورخ 15 دی ماه در کیلومتر 58 محور زاهدان – خاش اتفاق افتاده است و تعداد دقیق کشته شدگان و مصدومین و همچنین علت دقیق بروز حادثه، پس از انجام بررسی های لازم، توسط مراجع ذیصلاح اعلام خواهد شد.مشخصات:
نظرات: *