پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیغبار روبی گلزار شهدای زاهدان به مناسبت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری توسط مدیرکل و کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان

تاریخ انتشار: 1398/09/30

همزمان با هفته «حمل و نقل، رانندگان و راهداری» جمعی از کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستانبا حضور بر گلزار شهدای زاهدان و عطرافشانی و غبارروبی مزار آنان، یاد و خاطره شان را گرامی داشتند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان، شرکت کنندگان در این آیین معنوی با قرائت فاتحه و اهدای شاخه گل، ضمن ادای احترام به روح بلند شهدا، بار دیگر با آرمان های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان در این آیین با تبریک فرا رسیدن هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری گفت: یاد و خاطره تمامی عاشقان مدرسه عشق و شهادت را گرامی می داریم و به پاسداشت ایثار، جانفشانی و حضور غرورآفرین ملت بزرگ ایران که صحنه های بی بدیلی را از آغاز انقلاب تاکنون به نمایش گذارده اند، آمده ایم تا بیعتی دوباره با آرمان های بلند انقلاب داشته باشیم.
ایوب کرد افزود: خون پاک شهدا سرمایه ارزشمند نظام اسلامی بوده و اقتدار، امنیت و پیشرفت‌های امروز کشور مرهون رشادت‌های این عزیزان است.
وی حفظ روحیه بسیجی در همه عرصه های سازندگی را ضروری برشمرد و گفت: کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده استان سیستان و بلوچستان در عرصه خدمت به کشور همچون گذشته بسیجی وار تلاش نموده و از هیچ اقدامی فروگذار نیستند.
مشخصات:
نظرات: *