پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیارسال تجهیزات و ماشین آلات راهداری به محل سانحه قطار

تاریخ انتشار: 1398/07/07

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان، در پی وقوع حادثه خروج قطار از ریل در محدوده ایستگاه شورو، تعداد 25 نفر از راهداران و 11 دستگاه انواع ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک راهداری بلافاصله به محل اعزام گردیدند.
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: این تعداد نیروی فنی با استفاده از ماشین آلاتی شامل 2 دستگاه کمرشکن، 1 دستگاه بولدوزر، 1 دستگاه لودر، 2 دستگاه کامیون، 2 دستگاه جرثقیل و 3 دستگاه گشت راهداری، در قالب 4 اکیپ، از ساعت 6 شامگاه چهارشنبه مورخ 3 مهرماه لغایت 5 بامداد پنجشنبه 4 مهرماه، نسبت به ایجاد کنار گذر در کنار ریل به منظور تردد نیروهای امدادی، جابجایی لکوموتیو و واگن های صدمه دیده و ساماندهی ترافیک موجود در محل اقدام نمودند. همچنین انتقال مسافرین قطار صدمه دیده به شهر زاهدان، توسط 10 دستگاه اتوبوس اعزامی توسط این اداره کل انجام گردید.
ایوب کرد ضمن ابراز همدردی صمیمانه مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با خانواده قربانیان و آسیب دیدگان در این سانحه، تلاش کلیه دستگاه های امدادی و پشتیبانی تحت امر ستاد مدیریت بحران استان را در این حادثه، قابل تقدیر خواند.مشخصات:
نظرات: *