پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیافزایش 49 درصدی تناژ حمل شده در چهار ماه اول سال جاري در استان سیستان و بلوچستان

تاریخ انتشار: 1398/05/20

ایوب کرد سرپرست اداره کل  راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان تیر ماه، بیش از 3 میلیون و 548 هزار تن کالا در استان جا به جا شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 49 درصد افزایش داشته است.
کرد با اعلام اين مطلب  اظهار داشت: از این میزان کالا 2 میلیون و 327 هزار تن كالا به  مقاصد درون استانی و یک میلیون و 221 هزار تن کالا به مقاصد مختلف خارج از استان حمل شده است.
وی گفت: عمده ترین کالاهای حمل شده از استان شامل فرآورده های نفتی، سیمان و هندوانه است که توسط  94 هزار دستگاه  کامیون حمل شده است.
سرپرست اداره کل  راهداری و حمل و نقل جاده ای  استان به فعالیت  111 شرکت حمل و نقل داخلی کالا در بازه زمانی 4 ماهه اشاره کرد و افزود حمل به موقع کالاهای اساسی، محصولات کشاورزی و تولیدات استان نظیر سیمان در کنار تخلیه سریع و حمل به موقع کالاهای وارده به بندر چابهار توسط کشتی های پهلو گرفته در بندر چابهار، از اولویت های این شرکت هاست.
وی در پایان به اجرای طرح توزیع سوخت ناوگان حمل و نقل باری بر اساس پیمایش در استان سیستان و بلوچستان اشاره نمود و گفت: بر اساس اطلاعات بدست آمده از عملکرد ناوگان و داده کاوی مستمر، با شناسایی ناوگان فاقد عملکرد مناسب و قابل قبول، نسبت به تصحیح و در مواردی حذف سهمیه سوخت آن توسط مراجع ذیربط اقدام لازم صورت می پذیرد.
مشخصات:
نظرات: *