پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیپاکسازی محور زاهدان – بم از بقایای ریزش کوه توسط راهداران شهر نصرت آباد

تاریخ انتشار: 1397/11/25

منصور ملاشاهی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با بیان اینکه بارش باران در چند روز گذشته در مناطق مختلف استان باعث ایجاد اختلال تردد در برخی مسیرها برای چند ساعت شده است گفت: ریزش کوه در اثر بارش های شدید روز گذشته سبب مختل شدن عبور و مرور در کیلومتر 110 تا 112 محور زاهدان – بم شد.
وی تصریح کرد: با تلاش و حضور به موقع راهداران شهرستان نصرت آباد در محل و جمع آوری قطعات سنگ چندتنی از روی جاده، خوشبختانه این مسیر در کمترین زمان ممکن و در ساعات اولیه بامداد روز چهارشنبه مورخ 24 بهمن ماه پاکسازی و عبور و مرور به حالت عادی در آن برقرار گردید.
ملاشاهی اظهار داشت: بارندگی‌ها سبب اختلالاتی در عبور و مرور در محورهای مواصلاتی شمال استان شده بود که با تلاش شبانه‌روزی اکیپ ‌های راهداری در حال ‌حاضر تمامی محورهای شمال استان باز بوده و تردد در آنها صورت می گیرد.
وی در پایان تصریح کرد: به رانندگان عزیزی که قصد تردد در جاده ها را دارند توصیه می شود در شرایط هوایی نظیر بارندگی های شدید و طوفان، قبل از انجام سفر از طریق شماره گیری تلفن گویای 141 و یا با استفاده از اپلیکیشن موبایل 141 از شرایط مناسب جاده برای تردد، اطمینان حاصل نمایند.

مشخصات:
نظرات: *