پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیمدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در منطقه مرزی بم پشت حضور یافت

تاریخ انتشار: 1397/11/23

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان به همراه مقامات نظامی و انتظامی و مسئولین شهرستانی، در جمع مردم شهر سیرکان حضور یافته و مراسم راهپیمایی و جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در بین مرزداران غیور این خطه از میهن اسلامی به پا داشتند.
علی خانقائی ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به به مردم شهر سیرکان، یاد و خاطره شهیدان را گرامی داشته و گفت: شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و خون شهیدان راه آزادی که در پای نهال انقلاب ریخته شده است را هرگز فراموش نکنند.
وی با بیان اینکه اکنون پس از چهل سال انقلاب شکوهمند ما تبدیل به درخت تنومندی شده است که در سایه آن ایران به یکی از مستقل ترین کشور های دنیا بدل گردیده اضافه کرد: هیچ کشوری امنیت و استقلال ما را ندارد و همه کشورها حتی کشورهای اروپایی که داعیه پیشرفت و امنیت را دارند به شکلی درگیر این موضوع هستند. امروزه به برکت جمهوری اسلامی، با وجود هزینه های سنگینی که دشمن برای ایجاد نامنی در مرزهای ما انجام می دهد، ما از امنیت خوبی برخوردار هستیم به طوری که جشن پیروزی انقلاب اسلامی را با امنیت کامل در این منطقه مرزی برگزار کرده ایم.
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان در بخش دیگری از بیانات خود افزود: وزارت راه و شهرسازی در بحث راه ها از دو قسمت اصلی احداث و نگهداری تشکیل شده است و ما در راهداری و حمل و نقل جاده ای استان علاوه بر نگهداری راه ها اعم از بزرگراه، اصلی، فرعی و روستایی، وظیفه ساماندهی و نظارت بر حمل و نقل عمومی جاده ای داخلی و بین المللی مسافر و کالا و همچنین برقراری ایمنی تردد و روان سازی ترافیک را بر عهده داریم.
    علی خانقائی در پایان با برشمردن برخی فعالیت های انجام شده در منطقه بم پشت از قبیل روکش آسفالت محور دهک - سیرکان به طول 25 کیلومتر، احداث راهدارخانه سیرکان و رفع نقاط صعب العبور لومب، گروانی و گریشه، ادامه داد: در شمال استان بیش از 8  هزار و 800 کیلومتر راه روستایی داریم که نگهداری آن کار بسیار هزینه بر و دشواری است اما با همکاری علما و ریش سفیدان و مردم محلی، در این زمینه توفیق خدمت داشته ایم.
مشخصات:
نظرات: *