پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی13 آبان، روز مبارزه با استکبار جهانی گرامی باد

تاریخ انتشار: 1397/08/12

علی خانقائی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: روز 13سيزده آبان در تاريخ انقلاب اسلامي برگي زرين و مناسبتي پرخاطره است و یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل این روز را در تاریخ کشورمان به عنوان روزی به یادماندنی به ثبت رسانده است؛ تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در 13 آبان 1343، 13 آبان 1357 که روز دانش‌آموز نام گرفت و تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان 1358. این روز سر آغاز تحول عميقي بود كه در خاورميانه و در سطح جهان در جهت عريان ساختن ماهيت پنهان زمامداران استکبار و گردانندگان سياست¬های استثماری به وقوع پیوست.
وی ادامه داد: با توجه به هجمه همه جانبه دشمن و توطئه های اخیر استکبار جهانی، یقیناً مجموعه بزرگ راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با حضوری پر رنگ تر و پر شور تر، یاد و خاطره این روز را گرامی خواهد داشت تا نشان دهد ملت شجاع و هوشیار ایران به هیچ وجه حاضر به دست کشیدن از آرمان¬ها، اهداف و ارزش های والای انقلاب اسلامی خود نیست.
خانقائی در پایان گفت: شكوه سيزدهم آبان را پاس مي داريم زيرا مردانگي و فتوت ايثار و از خود گذشتگي و دشمن ستيزي با سران كفر را مقدس مي دانيم. ياد همه شهيدان اين روز بزرگ گرامي و خاطره سيزده آبان هميشه در جان ها جاودان باد.مشخصات:
نظرات: *