پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیحمل بیش از 500 هزار تن محصولات جالیزی از جنوب استان

تاریخ انتشار: 1397/03/02

                    
              
        باقری معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان گفت : تعداد 17 شرکت و موسسه حمل ونقل کالا در جنوب استان کار حمل و جابجایی محصولات جالیزی  در جنوب استان را انجام می دهند که بر اساس اطلاعات سامانه ثبت بارنامه از ابتدای بهمن ماه تا کنون توسط این شرکت ها  505194  تن محصولات جالیزی به مقاصد درون و برون استانی  با میانگین تناژ 17 تن در هر سفرحمل شده است .
        باقری با اشاره به اینکه این میزان حمل توسط بیش از 30 هزار دستگاه کامیون صورت گرفته است گفت : باتوجه به فرصت دو ماهه تا پایان فصل برداشت تا کنون 47 درصد در تناژ و 31 درصد در تعداد ناوگان نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته ایم.
         وی گفت : اقدامات لازم در خصوص حمل ایمن این محصولات صورت گرفته بنابراین امسال    هیچگونه مشکلی برای حمل  این محصولات وجود ندارد .
      باقری افزود  : در همین راستا تمهیدات لازم  نسبت به فراخوان ناوگان باری با بار گیر متناسب حمل اعم از طریق مکاتبه اداری با کلیه استانهای کشور ، استار آپ های الکترونیکی ، سالن های اعلام بار استانهای همجوار جهت تامین ناوگان مورد نیاز صورت  پذيرفته است .
         معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در ادامه گفت : عمده این محصولات خربزه ، هندوانه، پیاز، تره بار، سیب زمینی، طالبی،گوجه فرنگی و موزبوده که روزانه با حدود  250 دستگاه ناوگان باری و با تناژ حمل  روزانه حدود 4200  تن جابجا میشود.
       باقری در پایان به حمل شکر نیز از بندر چابهار اشاره کرد و افزود : بیش از 53 هزار تن شکر جهت حمل در انبار های این بندر وجود دارد ، ضمن اینکه  از ابتدای اردیبهشت ماه امسال تا کنون نیز  12816 تن شکر توسط 488 دستگاه کامیون حمل شده است .
   مشخصات:
نظرات: *