پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیدیدار مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با نماینده ولی فقیه در استان حضرت آیت ا... سلیمانی : ارائه خدمات مطلوب در ستادهای نوروزی لذت سفر را برای مسافران بیشتر کرد.

تاریخ انتشار: 1397/02/05

​حضرت آیت ا... سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز زاهدان در این دیدار با اشاره به انتزاع معاونت راهداری از ادارات کل راه و شهرسازی و ادغام با این اداره کل گفت: ادغامی که صورت گرفت کاربسیار بزرگی بود که با توجه به مدیریت و تمهیداتی که توسط مدیریت راهداری و حمل و نقل جاده ای استان صورت پذیرفت با کمترین مشکل وحساسیتی که موجب چالش درجامعه شود انجام شد و امید است کماکان شاهد گام های موثر این ادره کل در جهت خدمت به هموطنان باشیم.

حضرت آیت ا... سلیمانی اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی موجود در جامعه برنامه ریزی صورت گرفته برای پرداخت حقوق و همچنین پیشبرد امور عمرانی در بخش راهداری و حمل ونقل جاده ای در سالی که گذشت کاربسیار سختی بوده است که اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای با تدبیری که داشته است سال 1396را با موفقیت پشت سر گذاشته وامیدواریم این روند درسال آتی نیز ادامه داشته باشد.

وی افزود: بسیار امیدوار هستیم دربخش راه های روستایی و دو بانده شدن مسیرها هم به میانگین کشوری و توسعه برسیم تا رضایتمندی مردم رابه دنبال داشته باشد.

 نماینده ولی فقیه در استان در پایان ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته توسط ستاد های نوروزی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت : باتوجه به افزایش سفرها امسال فعالیت های این ستادها چشمگیر بوده و ارائه خدمات مطلوب در ستادهای نوروزی لذت سفر را برای مسافران بیشتر کرد لذا امیدواریم در فواصل زمانی مختلف شاهد ارائه خدمات مناسب به مردم در جاده های استان باشیم.

علی خانقائی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نیزدر این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از نماینده ولی فقیه در استان به جهت رهنمودها و وآگاهی دادن به مردم برای رعایت قوانین و مقررات به منظور کاهش  تصادفات وسوانح جاده ای و همچین معرفی خدمات جامعه بزرگ راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گزارشی اجمالی از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در سال گذشته و همچنین برنامه ها پیشرو در سال 97 را ارائه نمود. 

  وی اظهار داشت : هم اکنون روزانه 600 تا 700 دستگاه کامیون حمل محصولات کشاورزی را از جنوب استان بر عهده دارند و هیچگونه مشکلی در تامین کامیون وجود ندارد و اکنون بیش از 360 هزارتن محصولات جالیزی از زمینهای کشاورزی جنوب استان توسط بیش از 21 هزار کامیون از بهمن ماه سال گذشته حمل شده است. 

خانقائی در پایان طرح توسعه پایانه های مرزی در جهت افزایش صادرات و ترانزیت ، برنامه ریزی برای استقبال و ارائه خدمات بهتر به زائرین پاکستانی اربعین حسینی ، فرهنگ سازی ، آموزش و ارتقا ایمنی تردد در محورهای مواصلاتی و ارائه خدمات مطلوب به کاربران جاده ای خصوصا در مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی را از اولیت های این اداره کل بیان داشت.
مشخصات:
نظرات: *