پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیهمزمان با آغاز فصل زمستان و به منظور هماهنگی بین دستگاه های امداد و نجات جاده اي مانور زمستانی دستگاه هاي راهداري و امداد و نجات جاده اي برگزار شد.

تاریخ انتشار: 1396/10/07

​خانقائی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت : با آغاز فصل سرما و به منظور خدمات رسانی به مسافران و كاربران جاده اي همه ساله از 1 دی تا 15 اسفند دستگاههای راهداری و امداد و نجات جاده اي در محور ها مستقر و به ارائه خدمت به مسافران می پردازند.

 خانقائی اظهار داشت: حضور این دستگاهها در محورهاي مواصلاتي باعث افزايش ايمني تردد در راههاي استان و کنترل و مدیریت ترافيک در هنگام وقوع حوادث غير مترقبه خواهد شد.

  وی گفت : در این طرح سازمانهاي هلال احمر، اورژانس و فوريتهاي پزشکي، آتش نشاني و واحدهاي امداد خودرو با پليس همکاري داشته و به صورت ثابت و سيار در سطح محورها حضور خواهند داشت .

  خانقائی اظهار داشت : امسال نیز تعداد 400 نفر از راهداران زحمت کش به همراه  170دستگاه وسیله نقلیه سنگین راهداری درغالب 28 اكيپ ثابت و 35 گشت راهداری در محورها ارائه خدمت میکنند  و  تعداد 17راهدارخانه نیز به منظور خدمت رسانی به هموطنان تجهیز شده است ، همچنین نسبت به تهیه نمک و نگهداری در سوله ها اقدام گردیده است.

   مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان در پایان گفت : کلیه همشریان عزیز میتوانند  به منظور مدیریت سفر خود از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی در سطح جاده ها ، در طول شبانه روز از طریق سامانه 141 که شامل نرم افزار موبایل ، پیام کوتاه ، سایت اینترنتی و تلفن گویا میباشد اطلاع حاصل نمایند تا در کنار رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و همکاری با نیروهای مستقر در جاده ها از جمله نیروهای راهدار سفر خوشی را داشته باشند.
مشخصات:
نظرات: *