پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیمعاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان خبر داد : امسال هیچ گونه افزایش قیمتی در نرخ کرایه اعزام زوار حسینی صورت نگرفته است.

تاریخ انتشار: 1396/08/14

​       تیمور باقری معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان در خصوص هزینه اعزام زائرین حسینی(ع) به مرزهای غربی کشور گفت : کرایه اعزام زائرین از استان همچون سال گذشته می باشد و هیچگونه افزایشی در کرایه ها صورت نگرفته است . 

       باقری با اعلام این خبر افزود : با توجه به لزوم انجام سفرهای ضابطه مند ، مسافران و زائرین از طریق کاروان های اعزامی ، جهت انعقاد قرارداد سفر به انجمن های صنفی شرکتهای مسافری مراجعه نموده و از اجاره اتوبوس بدون هماهنگی خودداری نمایند. 

       وی در خصوص آمار زائرین حسینی (ع) گفت : از تاریخ 24/6/96 تا کنون (12/8/96)  تعداد 41672 نفر زائر پاکستانی از طریق مرز میرجاوه وارد کشور شده اند که از این تعداد 15840نفر با 360 دستگاه اتوبوس پاکستانی و الباقی (25832نفر) با تعداد 587 دستگاه اتوبوس ایرانی به مرزهای غربی کشور اعزام شده اند .

       باقری در ادامه اظهار داشت : بر اساس آمار سال گذشته  تعداد 41268 نفر زائر پاکستانی وارد کشور شده که از این تعداد 18830 نفر با تعداد 429 دستگاه اتوبوس پاکستانی و تعداد 22438 نفر توسط 510 دستگاه اتوبوس ایرانی به مرزهای غربی اعزام شده اند . 

     معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان گفت: در سال گذشته  4863 نفر زائر ایرانی با 112 دستگاه اتوبوس به مرزهای غربی اعزام شده اند که البته این آمار مربوط به زائرینی میباشد که با ناوگان حمل ونقل عمومی جابجا شده اند و تعدادی از زائرین استان نیز با وسایل نقلیه شخصی به مرزهای غربی جابجا شده اند.

      باقری در پایان افزود : با پیش بینی افزایش آمار مسافرین در سالجاری این آمادگی وجود دارد تا با استفاده از تمام توان و ظرفیت ناوگان حمل ونقل داخلی ، امسال نیز شاهد جابجایی زائرین محترم پاکستانی بدون هیچگونه مشکلی باشیم .
مشخصات:
نظرات: *