پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیباحضور مشاور امور ایثارگران معاون وزیر و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور دیدار با خانواده شهدا ، جانبازان و ایثارگران شاغل در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان

تاریخ انتشار: 1396/06/22

       رحیمیان مشاور رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در امور ایثارگران در سفر به استان سیستان و بلوچستان با خانواده شهدا ، جانبازان و ایثارگران شاغل در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیتان و بلوچستان دیدار کرد.
       وی اظهار داشت : امنیت و آسایش امروز جامعه مدیون خون شهیدان و فداکاری‌های جانبازان و ایثارگری‌های رزمندگانی است که به دور از تعلقات دنیوی برای حفظ و حراست از ایران اسلامی جانفشانی کردند.
        رحیمیان افزود: فرهنگ ایثار و شهادت از جمله گنجینه‌های ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و امروز وظیفه سنگین حفظ و حراست از دستاوردهای شهدا و جانبازان بر دوش یکایک ما مسئولین و کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

       خانقائی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای  استان هم با اشاره رشادتها و از جان گذشتگی  ایثارگران و جانبازان در راه دفاع از میهن اسلامی گفت : امروز تکریم جایگاه این عزیزان  حداقل اقدام دستگاه‌های اجرایی است و رسیدگی به مشکلات این قشر و حل‌وفصل آن ها به جد در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

          در این دیدار لوح تقدیری از طرف مهندس کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور به خانواده این عزیزان اهدا شد.
 مشخصات:
نظرات: *