پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیدر ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی کسب رتبه اول توسط مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان

تاریخ انتشار: 1396/06/02

       در اولین جلسه شورای اداری استان سیستان و بلوچستان در دولت دوازدهم به ریاست استاندار سیستان و بلوچستان که به بررسی و ارزیابی عملکرد مدیران دستگاه های اجرایی استان در قالب جشنواره شهید رجایی اختصاص داشت علی خانقائی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مقام اول را در بین مدیران دستگاه های اجرایی استان کسب کرد.  
      مهندس هاشمی استاندار سیستان  بلوچستان ضمن تبریک به مناسب فرارسیدن هفته دولت گفت : هفته دولت احترام به حق شهروندی و بودن با مردم است بدین معنا که همه مسئولین وامدار ملت هستند و تغییر در نوع رفتار و ارتباط با مردم یک ضرورت ملی است.
      استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت : در چهار سال گذشته با تلاش مدیران دستگاه های اجرایی بخشی از زیر ساخت های استان تامین و بخش دیگری برنامه ریزی شد و در چهار سال دولت دوازدهم فصل بهره برداری است.
     لازم به ذکر است در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان و براساس شاخص های تعیین شده ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در گروه تولیدی و زیربنایی رتبه اول و در شاخص های عمومی و اختصاصی رتبه برتر و شایسته تقدیر شناخته شد که لوح سپاس توسط استاندار سیستان و بلوچستان به علی خانقائی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اهدا گردید.
    
مشخصات:
نظرات: *