پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیتقدیر مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاد ای استان از آزادگان شاغل در این اداره کل

تاریخ انتشار: 1396/05/30


       علي خانقائي مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بمناسبت 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان به وطن ضمن دیدار با آزادگان شاغل در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان این روز را به ایشان تبریک گفت.
      خانقائی در حاشیه این دیدار اظهار داشت : برای حفظ و تعالی نام جمهوری اسلامی ایران بزرگ مردانی رنج اسارت را در سخت ترین شرایط زندانهای دشمن بعثی تحمل کردند و مقاومت کردند تا امروز ایرانی امن و سربلند داشته باشیم.
      وی افزود : استقامت و صبوری آزادگان در آن روزها ، امروز در چهره افرادی همچون شهید گرانقدر محسن حججی و شهدای مدافع حرم تبلور پیدا میکند که در دل دشمن با ایمانی راسخ برای دفاع از دین تا آخرین قطره خون خود می جنگند.
     بیست و ششم مرداد سالروز بازگشت آزادگان به وطن فرصت مغتنمی جهت تقدیر از آزادگان معزز و تجدید پیمانی دوباره با آرمانهای امام راحل (ره) و شهیدان والا مقام است.
    همچنین دراین نشست ، تیمور باقری مشاور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در امور ایثارگران ضمن تبریک بمناسبت این روز گزارشی از وضعیت نیروهای آزاده ، جانباز و خانواده معزز شهدای شاغل در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ارائه نمود.
    در پایان این نشست از آزادگان شاغل در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با اهدا لوح تجلیل بعمل آمد.مشخصات:
نظرات: *