پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیدومین اجلاس استانی نماز با حضور جمعی از مسؤولان کشوری و استاني/ كسب رتبه برتر توسط اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان

تاریخ انتشار: 1395/09/17

​        قائم مقام ستاد اقامه نماز كشور در این مراسم اظهار داشت : اقامه نماز تأثیر بسیار زیادی در افزایش معنویت انسان‌ها دارد.

      محمود مظفر افزود: نماز را باید به عنوان مهم‌ترین جلسه و برنامه دانست و آن را به تعویق نینداخت و طوری برنامه‌ریزی کرد که هیچ برنامه و جلسه‌ای با ساعت نماز تداخل نداشته باشد.

وی با تأکید بر اینکه نماز نقش مؤثری در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دارد، گفت: برای پیشگیری از آسیب‌ها اقامه نماز را به ویژه در مدارس جدی بگیریم.

     قائم مقام ستاد اقامه نماز اضافه کرد: مدیران ادارات و دستگاه‌های دولتی باید دلایل حضور نیافتن کارکنان خود در اقامه نماز جماعت را بررسی و مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنند.

       وی با بیان اینکه : در ترویج فرهنگ نماز علما و روحانیون و نخبگان جامعه باید آثار و مطالب مختلفی را برای نوجوانان و جوانان ارائه کنند گفت : باید بیش از پیش در این زمینه فعالیت کرده و هر سال چند قدم رو به جلو حرکت کنیم.


     در پایان این مراسم براساس نتايج حاصل از ارزيابي عملكرد دستگاه هاي اجرايي استان ، اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان حائز رتبه برتر گرديد كه از علي خانقائي مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان با لوح سپاس تقدير بعمل آمد.

  


مشخصات:
نظرات: *