پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیمديركل حمل و نقل و پايانه هاي استان خبر داد : رفع مشکل دریافت سوخت ناوگان پلاک منطقه آزاد

تاریخ انتشار: 1395/05/07

​    علي خانقائی مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان گفت: باهماهنگي هاي بعمل آمده از ابتدای مرداد ماه سال جاری کارت سوخت ناوگان حمل و نقل دارای پلاک منطقه آزاد چابهار بر حسب فعالیت حمل و نقلی آنها شارژ میگردد.

   خانقائي گفت : طی سالهای گذشته 300 دستگاه کامیون از طریق منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار وارد استان شده که عمده این ناوگان در حمل کالاهای اساسی ، محصولات کشاورزی، تخلیه کشتی و حمل سیمان به مقاصد درون استانی فعالیت دارند. 

   وي اظهار داشت : به دنبال طرح تخصیص سوخت بر اساس پیمایش و با توجه به نداشتن vin در سند مالکیت (پروانه تردد موقت ) این ناوگان ، سوخت ناوگان فوق بر اساس نوع و مدل و بر اساس سوخت پایه به میزان 4000 لیتر در ماه شارژ شده که نياز بود اين ميزان افزايش يابد لذا با پیگیری های این اداره کل و در نشستی که با سازمانهای مربوطه در این خصوص برگزار شد این مشکل مرتفع و نسبت به اختصاص کد vin به این ناوگان تصمیم گیری و مقرر شد از ابتدای مرداد ماه کارت سوخت این ناوگان بر اساس پیمایش شارژ شود. 

  مديركل حمل و نقل و پايانه هاي استان در پایان خاطر نشان کرد اجرای طرح توزیع سوخت بر اساس پیمایش مبتنی بر اطلاعات بدست آمده از عملکرد ناوگان و آمارهای میدانی وسیع و داده کاوی های مستمر انجام شده است و اگر ناوگانی شناسایی شود که هیچ تردد و فعالیتی ندارد . بلافاصله سهمیه سوخت آن حذف میگردد. 
مشخصات:
نظرات: *