پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیاز ابتدای امسال تا پايان ماه مبارك رمضان بيش دوازده ميليون خودرودرمحورهاي مواصلاتي استان تردد كرده اند.

تاریخ انتشار: 1395/04/20

​   خانقائی مديركل حمل ونقل وپايانه هاي استان سیستان و بلوچستان با اعلام اين خبرافزود: داده های بدست آمده از دستگاههای تردد شمار ، یکی از اساسی ترین و مهم ترین اطلاعاتی است که جهت کنترل وضعیت ترافیکی جاده ها و به منظور برنامه ریزی بهتر در جهت کاهش حوادث جاده ای مورد استفاده قرار میگیرد .

   خانقائي گفت : آمار دريافتي از 54 دستگاه تردد شمارآنلاين نصب شده درمحورهای مواصلاتی استان حاکی از ثبت بيش از  12112000 تردد از ابتداي امسال تا پايان ماه مبارك رمضان بوده كه محورهاي زابل تا سه راهي دشتك و بالعكس با 1889344 تردد و ايرانشهر به بمپور و بالعكس با 1437700 پر تردد ترين محورهاي استان بوده اند.

  وي سرعت متوسط تردد در محور های استان را در اين مدت 81 كيلومتر در ساعت عنوان كرد وگفت : بيشترين سرعت به ترتيب در محورهاي ايرانشهر به سرباز با 104 كيلومتر بر ساعت و ميرجاوه به زاهدان با 103 كيلومتر بر ساعت به ثبت رسيده است. 

   خانقائی تصريح کرد. : ازمجموع كل تردد،  26 درصد وسايل نقليه درمحورهاي مواصلاتي استان سرعت مجاز را رعايت نكرده اند و بيشترين تخلف عدم رعايت سرعت مجاز مربوط به محور زابل به زاهدان با سهم 77 درصد كه توسط سیستم های تردد شمار دراين محور به ثبت رسيده است . 

   مديركل حمل ونقل وپايانه هاي استان با اشاره به 267 هزار  تردد در تعطیلات عید فطر در محور هاي مواصلاتي استان گفت: امسال نيز شاهد افزايش سفرها در اين ايام بوده ايم.   

   خانقائي در پايان افزود : در حال حاضر 18 دوربين پلاك خوان در 9 سامانه ثبت تخلف در محورهاي مواصلاتي استان فعال است كه تا پايان مردادماه تعداد اين سامانه هاي ثبت تخلف به 53 سامانه خواهد رسيد.
مشخصات:
نظرات: *