پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیآغاز طرح پيش فروش بليط ناوگان حمل و نقل عمومي جاده اي

تاریخ انتشار: 1394/12/10

​طرح نوروزي جابجايي مسافران با اتوبوسهاي برونشهري در نوروز 1395 همزمان با ساير استانها از تاريخ 25/12/94 لغايت 15/01/95 در سراسر شهرهاي استان اجرا خواهد گرديد .


    باقري معاون حمل و نقل اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان با اعلام اين خبر افزود: هماهنگي لازم با كليه تشكلهاي صنفي استان جهت پيش فروش بليت از تاريخ 11/12/94 به صورت اينترنتي و 18/12/93 به بعد به صورت توامان (اينترنتي و حضوري ) در محل پايانه هاي عمومي مسافر و همچنين دفاتر مركزي و دفتر فروش بليت سطح شهر شركتهاي مسافربري صورت پذيرفته است .


     وي همچنين از كليه شهروندان عزيز در خواست نمود به منظور انجام سفري توام با آرامش و اطمينان و از قبل برنامه ريزي شده نسبت به خريد بليت از طريق سايتهاي www.payaneh.ir وwww.irsafar.com و يا ساير سايتهاي تخصصي شركتهاي مسافربري اقدام نمايند .


     باقري از اجراي طرح نظر سنجي پيامكي در طول طرح نوروز براي اولين بارخبر داد و اعلام نمود در اين طرح حين صدور بليط شماره همراه مسافر درج گرديده و در طول سفر ، مسافر امكان ارايه هرگونه نقطه نظر ، انتقاد و پيشنهادي را به سامانه پيامكي جهت پيگيري مسئولين حمل ونقلي خواهد داشت  . 

    وي اظهار نمود: در طول اجراي طرح ، در سطح استان سعي گرديده است تا جهت رفاه حال شهروندان از اتوبوسهاي vip در مسيرهاي طولاني  جهت سرويس دهي استفاده گردد .

  باقري افزود : پيش بيني ميشود در طول اجراي طرح نوروز 1395 بالغ بر 400 هزار نفر از هم استانيهاي عزيز از خدمات حمل ونقل جاده اي در بخش مسافر به مقاصد درون و برون استاني بهره مند گردند .

   معاون حمل و نقل اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان  همچنين اعلام نمود در كليه شهرهاي استان نمايندگان اين اداره كل در طول اجراي طرح به صورت شبانه روزي آماده پاسخگويي به شكايات ، انتقادات و پيشنهادات مي باشند و شهروندان عزيز مي توانند در اين خصوص از طريق شماره پيامك 3000143 با كارشناسان اين اداره كل در ارتباط باشند .
مشخصات:
نظرات: *