پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیمعانت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری: بايد از تمامي امكانات ادارات براي معرفي هرچه بهتر استان استفاده گردد.

تاریخ انتشار: 1394/12/06

​   در مراسمی که در دفتر معانت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری برگزار شد برتلاش هر چه بیشتر دستگاههای اجرایی در جهت                                        ساماندهي و رسيدگي بر توقفگاه ها ي بين راهي تاکید گرديد.

 

   خانم دكتر اربابی معانت توسعه مدیریت  و منابع انساني استانداری در نشست بررسي وضعيت توقفگاه ها و مجتمع هاي خدماتي رفاهي بين راهي ، به حدیث نظافت نشانه ایمان است  اشاره کرد و گفت : باید در غالب فرهنگ اسلامی و آداب اجتماعی بتوانیم ارزشها را با یک رویکرد اساسی سرلوحه کار مدیران و متولیان قرار دهیم. 

وی گفت گردشگرانی که به استان سيستان و بلوچستان سفر ميكنند نسبت به فرهنگ استان، ما را قضاوت كرده و اين بهترين فرصت براي معرفي استان ميباشد لذا باید بسیاری از شاخصها را رعایت کنیم.

   وی به فریضه مهم نماز اشاره کرد و افزود باید بستری فراهم شود تا از امکانات و توانمندیهای ادارات استان در جهت ترویج فرهنگ نماز استفاده شود. 

   دكتر اربابي در ادامه گفت : با توجه به اینکه استان در سال 96به عنوان مقصد گردشگری كشور معرفی شده است باید از این فرصت در جهت توسعه استان برای رفع چالشها و بهبود زیر ساختها استفاده و نیز با توجه به محدودیت زمانی تا پایان سال هر چه سریعتر نسبت به بازدید از اماکن و توقفگاههای بین راهی اقدام و نسبت به ارائه گزارش اقدام شود 

   خانقایی مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان ضمن ارايه گزارشي اجمالي از وضعيت مجتمع هاي خدماتي رفاهي بين راهي گفت: در استان 11 مجتمع خدمات رفاهی داشته ایم که نسبت به توسعه و تجهیز آنها اقدام شده و 4 مجتمع خدماتی رفاهی نیز در دهه فجر امسال افتتاح و تا پایان  سال 19  مجتمع خدماتی رفاهی نیز آماده ارائه خدمات به مسافرين است. 

 وی گفت در حال حاضر 24 مجتمع نیز در حال ساخت است و با مساعدت استاندار محترم 16 مجتمع خدماتی و رفاهی نیز از جایگاه سوخت بهره مند شده و 57 موافقت اصولی احداث مجتمع خدماتی رفاهی نيز صادر گرديده است.
مشخصات:
نظرات: *