پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیمعاون امنيتي و انتظامي استانداري سيستان و بلوچستان : پایانه مرزی میرجاوه دروازه ورود عاشقان اهل بیت (ع) است.

تاریخ انتشار: 1394/09/04

​    میرشکاری معاون انتظامي و امنیتی استاندار به همراه جمعي از مديران دستگاههاي اجرايي از روند ورود زائرين خارجي اربعين حسيني به كشور از پایانه مرزی میرجاوه بازدید کرد . 

 

    وی ضمن تشکر و قدردانی از دستگاههای ذیربط در امر ورود زائران  پاکستانی به کشور گفت : از آنجایی که پایانه های مرزی ميرجاوه دروازه ورود مسافرين و زائرين به کشور هستند و بطور مستقیم استقبال عاشقان اهل بیت (ع) از این مکان انجام میشود افزود: بایستی هر چه ارادت به امام حسین (ع) داریم در جهت خدمت رسانی به زائرین صرف کنیم . 

     ميرشكاري با اشاره به اینکه زائرینی که وارد کشور میشوند سفیران کشور پاکستان هستند بر لزوم اقدامات فرهنگی و ایجاد فضای مناسب محرم اشاره كرد و اظهار داشت: باید اقدام لازم در جهت تشکیل کمیته استقبال از زائرین در پايانه مرزي ميرجاوه توسط ادارات و نهادهاي فرهنگي صورت پذيرد.

   معاون انتظامي و امنیتی استاندار در پایان همکاری هر چه بیشتری بین بخشی در پایانه مرزی میرجاوه را تا پايان روند ورود زائرين خواستار شد.


 خانقائي مديركل حمل و نقل و پايانه هاي استان ضمن ارائه گزارشي از ورود زائرين به كشور از طريق پايانه مرزي ميرجاوه گفت : این مسافران که عمدتا از ایالتهای مختلف پاکستان هستند پس از طی مراحل قانونی در پايانه مرزي ميرجاوه وارد کشور شده و توسط  ناوگان اتوبوسی و ناوگان عمومی داخلی به مرزهاي غرب كشور اعزام میشوند.

    مديركل حمل و نقل و پايانه هاي استان اظهار داشت : دستگاههاي ذيربط بمنظور تسهيل در ورود كامل زائرين پاكستاني بطور تمام وقت كار تشريفات اداري را در پايانه مرزي ميرجاوه انجام ميدهند.
مشخصات:
نظرات: *