پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبا آغاز هفته ايمني راهها آغاز عمليات ساخت دو پل عابر پياده در محورهاي سراوان به كوهك و سراوان به سوران

تاریخ انتشار: 1394/08/26

​علي خانقائي مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي سيستان و بلوچستان گفت : هفته ايمني راهها از 23 الي 29 آبان ماه سال جاري ميباشد كه اولين روز اين هفته به نام روز ايمني عابران پياده نامگذاري شده است كه در راستای ارتقا ایمنی عبور و مرور در محورهای مواصلاتی عمليات ساخت دو پل عابر پياده در در محورهاي سراوان به كوهك و سراوان به سوران آغاز گرديد.


      علي خانقائي افزود : ورودي و خروجي شهرها و نيز راههاي فرعي و روستايي جز مكانهاي بحراني محورهاي مواصلاتي استان در زمينه تصادفات رانندگي محسوب مي گردند كه در كوتاه مدت با اطلاع رساني هاي لازم و نيز آموزش هاي كاربردي زمينه افزايش ايمني تردد اين نقاط را ارتقا خواهيم داد . 


    مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي سيستان و بلوچستان لزوم برقراری آسایش و آرامش مخصوصا در چنین محور هاي پر ترددي که در کنار جاده ها قرار گرفته اند را ضروری خواند و گفت: پیشگیری از حوادث جاده ای با اهمیت است چرا که علاوه بر مردم که دچار مشکلات می شوند دولت را نیز متحمل هزینه های چند برابر می کند.

    خانقائي در پايان اظهار داشت : براي ساخت اين دو پل عابر پياده اعتباري بالغ بر4400 ميليون ريال از اعتبارات سرمايه اي سازمان  در نظر گرفته شده است.

      
مشخصات:
نظرات: *